Seminarium pn. "Lutnictwo - rzemiosło, które pozostało sztuką"
Serdecznie zapraszamy na seminarium pn. "Lutnictwo-rzemiosło, które pozostało sztuką" , które odbędzie się w dniu 12 czerwca 2026 r. o godz. 17:00 w Ośrodku Współpracy Polsko-Słowackiej w Nowym Targu ul. Sobieskiego 2.
czytaj więcej >



















































































































